Camdaki Kız 3.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Camdaki Kız 3.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Camdaki Kız dizisinin yeni bölümü 22 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Camdaki Kız bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/ohzym

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Sedat’ın özel dairesinde gördüklerine bir anlam veremeyen Nalan, yaşadıklarını kimseyle paylaşamaz. Bir şeylerin ters gittiğini hisseden Feride çıldırır ve Nalan’ın üzerindeki baskıyı artırır. Nalan’ın, gizli dairesini birine anlatacağı konusunda endişelenen Sedat, Cana’yla buluşur. Cana, Nalan’la konuşup durumu düzeltmesini tembihler. Ancak bu buluşmada bir magazincinin çektiği fotoğraflar, Sedat’a pahalıya mal olacaktır.

Sedat, Nalan’la konuşup, özel dairede gördüklerinin kendisine ait olmadığını anlatır. Nalan, Sedat’a yeniden güven duyar, sevdiği adamla evleneceği için mutludur. Yaklaşan felaketten habersiz olan Sedat, bu sorunu da çözdüğü için rahatlar.

Ancak hiçbir sır sonsuza kadar gizli kalmaz. Fotoğraflar, Koroğlu malikanesinde bomba etkisi yaratır. Selen, Nalan ve ailesi görmeden, fotoğrafların basılmasını engellemeyi başarabilecek midir?

3 Yorum Var

 1. Anonim

  17 Nisan 2021 - 22:37

  Bunlar gerçek hayatta yaşanmış hikayeler ama artık hiçbirini seyredemiyorum. İçim şişti!! Ekranda 4 tane Gülseren Hanım’ın hastalarına ait hikayeleri baz alarak yazılmış dizi var. Doğduğun Ev Kaderindir uzatma amacıyla bence hikayenin dışına çıkmış gidiyor. Kırmızı Oda terapi seansları formatında olduğu için her ne kadar bir sürü acı dolu olay yaşayan insanları anlatsa da bi tık daha kolay seyrediliyor ama Masumlar Apartmanı ve Camdaki Kız çok yorucu. Korkunç sahneler ve yaşanılan olaylar ağır dram. Bu dizilerde amaç bunlardan ders alın böyle yapmayın olsa neyse ama bütün bu saçmalıkları örnek alan da var mıdır diye sormadan edemiyorum.

 2. derya

  16 Nisan 2021 - 03:38

  Nalan’ın bunak anneannesi çok işkence ediyor kıza. Kadın ruh hastası. Korsen batsın senin nefes alamıyor darlıktan. Sözde namusunu koruyacak. Kızın annesinin başına geldi diye etmedik eziyet bırakmıyor. Okumuş, tahsilli kız resti çekemiyor kadına karşı çok ezik duruyor. Sinir oluyoruz izlerken. Dedesi vali emeklisiymiş asalet akıyor adamdan. kız bunları anne-baba biliyor.

 3. Secil

  16 Nisan 2021 - 01:05

  Kırmızı odadan alıntı gibi

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.