Camdaki Kız 2.Bölüm 2. Fragmanı

REKLAMLAR

Camdaki Kız 2.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Camdaki Kız dizisinin yeni bölümü 15 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Camdaki Kız bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/wqtv4

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Türkiye’nin zengin ve yakışıklı bekarı Sedat Koroğlu’nun Nalan’la evleneceği haberi magazin gündemine bomba gibi düşer. Nalan ve ailesi, hafta sonunu geçirmek için Koroğlu’na ait lüks çiftliğe davet edilir. Birbirlerini ilk defa tanıyacak olan bu iki aile, karanlık sırlarını birbirlerinden saklamaya çalışırken, Nalan bir anda kendisini Rafet Koroğlu’nun hazırladığı bir sınavın içinde bulur.

Nalan ve Sedat, ailelerin de katıldığı sade bir törenle söz yüzüklerini takarlar. Koroğlu ailesini bir türlü içine sindiremeyen Feride’nin gerginliği, hızla girilen evlilik yolunda, iyice artar. Evlenene kadar Nalan’ı korumak için, Sedat’tan uzak tutmaya çalışan Feride’ye, geçmişten hiç beklenmedik bir ziyaretçi gelir… Adil ve Feride’nin o güne kadar sakladıkları büyük sır, karanlık bir gölge gibi yeniden hayatlarında belirmiştir.

Nalan ise bir peri masalında gibidir. Sedat tarafından, herkesten sakladığı özel dairesine davet edilen Nalan, Sedat’la ilgili öğrendikleri karşısında aşkının yanında durabilecek midir? Yoksa bu aşk masalı daha başlamadan bitecek midir?

6 Yorum Var

 1. Anonim

  13 Nisan 2021 - 19:37

  Kabus gibi çocukluk yaşamış iki insan biri ezik kişiliksiz, diğeri sanıyorum * ilişkiden doğan Nalan. Anneanne hayatını cehenneme çevirmiş. Nalan ve Sedat görünüşe göre ayrı hayatlar yaşayacaklar. Kitabın aksine ben ikisinin sonunda birbirleriyle mutlu olup düzelmelerini isterdim. Acılarını, yalnızlıklarını ve birbirlerini keşfetmelerini seyretmek hoş olabilirdi.

 2. Sema

  13 Nisan 2021 - 14:35

  Bunların yaşadığı yerde hiç mi polis adalet yokmuş, işkencenin biri bin para kimse ne polisi arıyor ne engel oluyor. Herkesin gözü önünde bir çocuğu dayaktan bayiltti öylece bakan bir okul ahalisi. Valla burdan uçup o nineyi yakasım var. Kızı aç susuz bırakan manyaaaak. Cendereye sokmuş yara içinde.

 3. Sema

  13 Nisan 2021 - 11:47

  Nedir bu boncuğun çilesi, bu manyak aklını yemiş ebeveynlere düşüyor hep. Ya baba nasıl bu kadar ipleri bir akıl hastası nineye bırakır. Biri demi haddini bildirmez göz yumarlar. Ay senin namusun yerin dibine batsın. Kız böbrek hastası olacak. Yazık nasıl su içiyor eve gelince. Valla benim içim yanmış gibi .

 4. Zeyno

  13 Nisan 2021 - 07:06

  Annesi değil anneannesi, babası değil, dedesi…
  kitabı okumanızı tavsiye ederim…

 5. moonsailor

  12 Nisan 2021 - 23:51

  ya aslinda kitaba gore devam ederse annesi de gercek annesi degil ama daha aci olan bunlari bir insanin yasamis olmasi

 6. türker

  12 Nisan 2021 - 23:16

  Bu diziye bakarken içimiz sızlıyor. O kızın çektikleri ne öyle. Manyak ahhesinin eziyetleri bitmiyor. Kendisi tecavüze uğrayıp bu kız doğmuş anlaşılan. Kızın babası öz değil. Ama asil ve kızını koruyacak kadar iyi kalpli. (yani annesinden koruyacak kadar) Sedatın sırtındaki kamçı izleri nedir sevgilisi kız mı yaptı ondan ayrılamıyor neden. çok değişik bir dizi

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.